O nas

Zakład produkcyjny funkcjonuje od 1991 roku. Od tego czasu budujemy nasze doświadczenie w produkcji gotowych do spożycia wyrobów.​

 

Budynki zakładu znajdują się na terenach otoczonych lasami i zielonymi łąkami, z dala od wielkomiejskich aglomeracji. Sekretem naszych dań są świeże, naturalne produkty pochodzące od starannie wyselekcjonowanych lokalnych producentów. W naszym zakładzie produkcja odbywa się zgodnie z wytycznymi Dobrych Praktyk Produkcyjnych oraz zasadami higieny i bezpieczeństwa zdrowotnego żywności. Przyjęte przez nas standardy zostały wdrożone w oparciu o certyfikowany system HACCP. ​

 

Nasze wieloletnie starania pozwalają na wypracowanie wysokiej jakości wyrobów, co sprawiło, że pierogi ruskie głosami konsumentów otrzymały certyfikat najlepsze w Polsce.​

Aktualnie produkujemy szeroką gamę naszych wyrobów. Najpopularniejsze z nich to występujące w różnorodnych smakach pierogi domowe z różnymi nadzieniami: (z mięsem, serem twarogowym, wiśniami, jabłkami i morelami, jabłkami i bananami, kapustą i pieczarkami, mięsem i kapustą, ze szpinakiem - jarskie, szpinakiem i boczkiem, szpinakiem i serem twarogowym). Polecamy również naleśniki, kopytka, kluski śląskie, krokiety, racuchy, pyzy z mięsem, gołąbki, knedle, kotlety jajeczne, kluski szare, kładzione oraz kluski parowe produkowane według tradycyjnych receptur. Specjalizujemy się nie tylko w tradycyjnej kuchni polskiej, ale również w kuchniach innych krajów, produkujemy naleśniki meksykańskie oraz pierogi azjatyckie. ​

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość naszych wyrobów, lecz również konkurencyjne ceny dzięki ciągłej optymalizacji procesów produkcyjnych i inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy.

Nie stosujemy konserwantów ani środków chemicznych wzmacniających i poprawiających smak, dlatego nasze wyroby posiadają tylko 11-dniowy termin przydatności do spożycia. Takie podejście wynika z polityki naszej firmy, za podstawowy cel stawiamy sobie produkcję wyrobów o wysokiej jakości w połączeniu z przystępną ceną i natychmiastowe dostarczanie produktów na półki sklepowe. 

Nasze produkty są naturalne, wytwarzane tradycyjnie, doceniane i lubiane przez duże grono naszych Klientów i Partnerów Biznesowych.

oltom-borki-zaklad-produkcyjny-pierogi.jpg

Misja, wizja, wartości

MISJA

Misją zakładu jest dostarczanie odbiorcom wysokiej jakości chłodzonych wyrobów garmażeryjnych i dań gotowych, a także umacnianie pozycji firmy na rynku krajowym.

 

WIZJA

Zakład produkcyjny  odpowiadając  na  oczekiwania  swoich  Klientów, pragnie rozwijać się i doskonalić jakość oraz smak swoich wyrobów, a także pracować nad efektywnością swojej działalności, która umożliwi szeroką dostępność oferty. Jednocześnie firma pragnie być odpowiedzialnym partnerem biznesowym dla swoich kontrahentów.

 

WARTOŚCI

Kluczowymi wartościami naszego zakładu są:

  • Jakość: jakość ostatecznego produktu, jaki otrzymuje Klient końcowy jest efektem pracy wielu osób na każdym etapie produkcji oraz dystrybucji. Dlatego bardzo ważna jest dbałość o szczegóły wykazywana przez każdego pracownika. 

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność: dzięki zaangażowaniu pracowników w swoje działania,
    co wynika z odpowiedzialności, możliwe jest właściwe funkcjonowanie całej firmy. Jako partner biznesowy odpowiedzialnie podchodzimy do swoich kontrahentów. Takie podejście stanowi o dojrzałości firmy - od 1991 roku tworzymy biznes pamiętając o tym.

  • Szacunek: do ludzi i ich pracy. Tylko w taki sposób można budować i utrzymywać partnerskie relacje
    z Klientami i Pracownikami firmy.